40. Yapı Fuarı Turkeybuild İstanbul 2017

Başak Çatı ve Cephe Sistemleri, ‘Yapı Fuarı-Turkeybuild İstanbul 2017’de, her yıl olduğu gibi bu yıl da ziyaretçileri ile buluştu. Yapı sektöründe dünyanın takip ettiği üç büyük fuardan biri olan Turkeybuild Istanbul uluslararası birçok firmayı Tüyap Fuar Merkezi’ nde buluşturdu.

Başak Çatı ve Cephe Sistemleri, çatı ve cephe sektöründe kaliteli, güvenli, sağlıklı yapılar için geliştirdikleri çözümleri fuar süresince 3. salonda ziyaretçilerine sundu. Bu yıl 23-27 Mayıs 2017 tarihlerinde 40. Kez düzenlenen fuarda; yeni ürünlerimiz MARİNA KİREMİT ve GRANDEPORTO da yoğun ilgi gördü.

Başak Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Füruz KARIK, Yönetim Kurulu Üyesi Gökhan KIZILKAYA, Başak Çatı ve Cephe Sistemleri Genel Müdürü Engin ÇİZER ve tüm Satış Ekibi, ziyarete gelen bayilerini, mimarları, mühendisleri, müteahhit gruplarını, yerli ve yabancı firma temsilcilerini ağırladılar.

Yeni ürünlerimiz Grandeporto ve Marina Kiremit hakkında bilgiler veren Başak Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Füruz Karık, estetik, kalite ve güveni çatılara taşıyacak yeni ürünlerinin büyük ebatta üretileceğini söyledi. Karık, “Yatırımı tamamlanan yüksek teknolojiye sahip üretim tesislerimiz ile 2016 yılına üretim kapasitesi artışıyla başlamıştık ve 2017 yılında bu ivmeyi artırdık. Bu sayede ürün gamını da yenilemeye devam ediyoruz. Grandeporto Kiremit’ten sonra Marina Kiremit ile sektörde adımızdan söz ettirmeye devam edeceğiz” dedi.

Grandeporto ve Marina Kiremit çift kanallı yapısı ile ürün kenetlenme kapasitesini artırır ve uygulama kolaylığı sağlar. Dayanıklılığı artan ve metrekarede 12 adet kullanılacak şekilde tasarlanan ürünler hem tüketicinin hem de ustaların tasarruf etmesini sağlıyor.

Başak Çatı & Cephe Sistemleri, Türk yapı sektörünün ve profesyonellerinin ihtiyaç ve beklentilerini, yenilikçi ürünleri ve mükemmeliyetçi hizmet yaklaşımı ile karşılamaya devam ediyor.